 |
|
Cellmass AVPT + NO-Xplode AVPT[BSN]
|
Deze combinatie is bestemd voor de intensieve sporter die kiest voor kwaliteitsprodukten om in keiharde spiermassa aan te komen. Nu ook nog in de voordeelverpakking, 25% meer voor dezelfde prijs!!
Cellmass AVPT 800 gram Een nieuw soort Creatine product is geboren, Cellmass AVPT. Het geheim van CellMass AVPT is de unieke mix van 4 gepatenteerde Creatine’s (Creatine-Alfa-Amino-N-Butyrate, Creatinol-O-Fosfaat-Malaatzuur, Creatine Ester-Beta Alanine, Creatine Sodium Fosfaat). De nieuwe CellMass is zo sterk, dat hij een nieuwe betekenis aan massa, kracht, vasculariteit, hardheid en herstel geeft. Een product dat zo sterk is dat het spiervergrotende stoffen transporteert naar elke cel van je lichaam als nooit te voren. Iets dat zo sterk is dat het niet alleen optimaal in de spiercellen doordringt, maar de deur intrapt voor een Creatine explosie als nooit tevoren! Een formule die zo uniek is, dat al vanaf de eerste dosering massa en kracht zullen exploderen als nooit tevoren.
NO-Xplode 1025 gram BSN lanceert de nieuwe NO-XPlode AVPT, om een maximale pomp te krijgen en optimaal te kunnen groeien moet je elke set 100% voluit gaan. Elke set, elke herhaling alles geven. Dat is zwaar, heel zwaar. NO-Xplode zorgt er niet alleen voor dat je het kunt, het zorgt er voor dat je niet anders meer wilt! De speciale ingrediënten geven de focus en energie die je nodig hebt voor deze brute trainingen, keer op keer. NO-Xplode bevat een speciaal complex van ingrediënten die spieropbouwende stoffen zoals creatine, proteïne en koolhydraten de spiercellen intrekken en daar ook vasthouden. Dit vergroot direct de pomp, geeft je lichaam voeding voor de trainingen, vertraagt de opbouw van melkzuur, vervangt verbruikte elektrolyten, verhoogt het uithoudingsvermogen en verzadigt je spiercellen met spieropbouwende stoffen.
|
Cellmass AVPT: - Trainingsdagen; Neem CellMass direct na de training met water op een nuchtere maag. Neem 6-8 uur voor of 6-8 uur na de training je 2 dosering op een nuchtere maag. - Niet trainingsdagen; Neem CellMass voor het ontbijt op een nuchtere maag. Indien gewenst kan er nog een 2 e dosering (voor optimaal resultaat) 6-8 uur na de eerste dosering genomen worden.
NO-Xplode AVPT: - Op trainingsdagen; Neem NO-Xplode op een nuchtere maag 2 tot 3 maatscheppen met 250 – 375 ml koud water of drank naar keuze, 30 tot 45 minuten voor de training. Eet niets of drink geen proteïne shake in het uur na het innemen van NO-Xplode. - Niet trainingsdagen; Neem NO-Xplode op een nuchtere maag 1 maatschep met 125 tot 250 ml water of drank naar keuze. Eet niets of drink geen proteïne shake in het uur daarna.
|
|
- Cellmass (800 gram) - NO-Xplode (1025 gram)
|
|
Fight Stack [BSN]
Ripped Stack [BSN]
|
|
|
Alle prijzen zijn inclusief B.T.W. De informatie die wordt verstrekt op de site van NutriPlaza is alleen voor informatieve doeleinden bedoeld en dient niet als vervanging van het advies van uw huisarts, ander medisch specialist of informatie anders dan die op een produktverpakking, etiket of in een bijsluiter, welke altijd voor gebruik dient te worden gelezen. Copyright© 2010
Lees onze algemene leveringsvoorwaarden en privacy policy.
Indien u meer informatie wenst of uitleg wilt over produkten zijn er 3 manieren om kontakt met ons op te nemen: Per e-mail - info@nutriplaza.nl Per telefoon - +31(0)622-417462 Per post - Body 4U B.V. t.a.v. helpdesk, Postbus 1687 - 4700 BR Roosendaal
|
|
|
|